L O A D I N G

Duszpasterze

Duszpasterze

Proboszczowie

ks. Stefan Mytnik SCJ

/1951 - 1958/ - zmarł 15.05.1959 r. 

ks. Adam Gąsiorek SCJ

/1958 - 1979/ - zmarł 10.01.1988 r.

ks. Stanisław Filipiak SCJ

/1979 - 1980/   

ks. Zenon Rokita SCJ

/1980 - 1984/ - zmarł 4.11.2005 r.

ks. Jan Bylica SCJ

/1984 - 1986/ - zmarł 3.07.2016r .

ks. Jan Krzysztof SCJ

/1986 - 1995/ - zmarł 16.01.2002 r.

ks. Marian Kowalczyk SCJ

/1995 - 1999/ 

ks. Władysław Ostrowski SCJ

/1999 - 2004/

ks. Marek Romańczyk SCJ

/2004 - 2013/

ks. Zdzisław Jewiarz SCJ

/2013-2021/

ks. Tomasz Wierzbicki SCJ

/2021- 

Katecheci

ks. Jakub Bieszczad SCJ

/2014-2017/

ks. Grzegorz Gąkiewicz SCJ 

/2017-2021/

ks. Roman Wiktor SCJ

/2021-   

Pomoc duszpasterska

ks. Kaziemierz Kowalczyk SCJ

/2018-2021/

ks. Władysław Naworol SCJ

/2021-