L O A D I N G

Podziękowania z Makabandilou

Czcigodny Ks. Proboszczu Tomaszu, Drodzy Parafianie z Parafii Św. Stanisława!

Ne ręce Ks. Probaoszcza pragnę przesłać z Afryki a konkretnie z Makabandilou, który jest dzielnicą, peryferk stolicy Konga a mianowicie z Brazzaville, nasze podziekowanie. Bóg zapłać za tę piękną akcję na rzecz dzieci z ubogich rodzin, którym wasza pomoc pozwoli uczęszczać do szkoły, poznawać świat, nauczyć się czytać i liczyć aby jutro być lepszym człowiekiem.

Trudno mi wyrazić radość i uśmiech jaki maluje się na twarzy dziecka, gdy mówię, że ktoś z mojej ojczyzny, mojej parafii opłacił ci szkołę. Niech ta radość i szczęście tych dzieci, będzie waszym udziałem a resztę niech wypełni Boża Miłość w waszych sercach i waszych rodzinach poprzez Boże błogosławieństwo.

Jestem bardzo dumna, że moja Parafa i mój Ks. Proboszcz a nie zapominam również Pani Anni za tyle dobra, które zrobiliście biorąc pod opiekę dzieci, które będą się uczyć w szkole katolickiej pod wezwaniem Świętego Józefa. Później postaram się dosłać zdjęcia tych dzieci i młodzieży abyście konkretnie mogli ich poznać.

A na razie ślę serdeczne pozdrowienia z Makabandilou i nich Bóg wam błogosławi. Ks. Proboszczu Tomaszu, BÓG ZAPŁAĆ za tę akcje, którą nazwałam "lepsze jutro w imię Boga" dla wszystkich dzieci! No i wszyscy jesteśmy misjonarzami!

Makabandilou 05.11.2022
Wasza rodaczka- S.Liliosa Romanek CSSJ

0 Comments