L O A D I N G

V Niedziela Wielkanocna (15 maja 2022 r.)

 1. Msze św. dzisiaj o godz. 700, 915, 1100 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo majowe. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach.
 2. Dziś na Mszy św. o godz. 1100 Dzieci z klas 4 przeżywały swoją rocznicę I Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich w modlitwach i sami pielęgnujmy w nas pragnienie jak najczęstszego przyjmowania Jezusa Eucharystycznego.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – Święto Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika patrona Polski. Jest to także dzień imienin bpa tarnowskiego, † Andrzeja Jeża, pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o pasterzu naszej diecezji.
  • w środę  – wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego kapłana.
 4. Codziennie Msza św. o godz. 700 i 1800. Nabożeństwo Majowe o godz. 1730, w niedzielę o 1630. Na to Nabożeństwo szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Prosimy o wykonanie serduszek z imieniem, nazwiskiem i klasą, spośród których codziennie będziemy rozlosowywać figurki Matki Bożej Fatimskiej.
 5. W tygodniu spotkanie grup:
  • DSM w środę o 1600 na plebanii.
  • RSM w piątek o godz. 1900 na plebanii.
  • Schola „Boże Nutki” w sobotę o 1100 na plebanii.
 6. Dziękuję za złożony dar ołtarza rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania. Dziękuję również Panom Andrzejowi Machnikowi i Piotrowi Romanek za pracę na rzecz naszej Parafii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy: tygodnik Gość Niedzielny, tygodnik  NIEDZIELA a dla dzieci: Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra oraz czasopisma MISYJNE.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej.

0 Comments