L O A D I N G

VII Niedziela Zwykła (20 lutego 2022 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 7:00, 9:15, 11:00 i 16:00. O godz. 15:30 Nieszpory.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • w środę – wspomnienie św. Polikarpa, bp. i męczennika.
 3. Codziennie Msza św. o godz. 7:00, dodatkowo w środę o 16:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św.
 4. W tygodniu spotkania grup:
  • Lektorzy w poniedziałek o 18:00 w kościele.
  • Dziewczęca Służba Maryjna w środę o 15:30 na plebani.
  • RSM w piątek o 19:00 na plebanii.
  • Zastęp Św. Michała Archanioła w piątek po porannej Mszy św.
  • Schola dziecięca „Boże Nutki” w sobotę o 11:00 na plebanii.
 5. Bardzo serdecznie dziękuję Panu Tadeuszowi Sekuła oraz Rafałowi, Łukaszowi i Marcinowi Sekuła z Firmy Tadex – Pol za pokrycie kosztów zakupu organów do naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na renowację i impregnację gontu na naszym kościele, która czeka nas w najbliższym czasie.
 6. Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Korona Sądecka” ogłasza nabór wniosków w okresie od 7 marca do 4 kwietnia 2022 roku na realizację projektów w zakresie: „Podejmowanie działalności gospodarczej”. Więcej informacji na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania „Korona Sądecka” oraz gmin Chełmiec, Grybów, Kamionka Wielka i Miasta Grybów.
 7. Zbliża się koniec karnawału i jak tradycja każe w najbliższy czwartek zwanym „tłustym czwartkiem” Stowarzyszenie Kobiet Binczarowskich zaprasza na zakup domowych pączków do świetlicy od 7 rano. Dochód przeznaczony jest na zakup pieca. W imieniu Stowarzyszenia serdecznie zapraszam. Panie ze Stowarzyszenia przyjmują również zamówienia na pączki.
 8. 28 lutego w kalendarzu liturgicznym wspominamy św. Romana Opata, który jest Patronem Ks. Wikariusza Ks. Romana. Z tej okazji zapraszam w najbliższą niedzielę 27 lutego na Mszę świętą o godz. 11:00. W jej trakcie będziemy szczególnie modlić się w intencji Solenizanta, będzie również okazja do złożenia życzeń.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego
przeżywania niedzieli oraz obfitego błogosławieństwa Bożego.

0 Comments