L O A D I N G

XII Niedziela Zwykła (23 czerwca 2024 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. O godz. 1100 ks. Mateusz Zawiłowicz SCJ odprawi w naszej Parafii Mszę św. Prymicyjną. Serdecznie zapraszam do licznego udziału w tej Eucharystii i wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. będzie możliwość przyjęcia błogosławieństwa prymicyjnego. Bardzo serdecznie dziękuję kaznodziei ks. Grzegorzowi Siedlarzowi SCJ za głoszone dziś Słowo Boże.
 2. Od przyszłej niedzieli Msze św. w niedzielę będą odprawiane o 730, 1000, 1700. O 1630 ostatnie nabożeństwo do Serca Jezusowego, zachęcamy do wspólnej modlitwy zwłaszcza tych, którzy może jeszcze nie uczestniczyli w tym roku w tym nabożeństwie.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  • w czwartek – Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w piątek – św. Ireneusza bpa i męczennika.
  • w sobotę – uroczystość św. Piotra i Pawła. Składka z tego dnia, czyli świętopietrze tradycyjnie do dyspozycji Ojca świętego Franciszka. Bóg zapłać za składane ofiary.
 4. 27.06 imieniny obchodzi Ks. Władysław. Z tej okazji zapraszam w najbliższą niedzielę 30 czerwca na Mszę świętą o godz. 1000. W jej trakcie będziemy szczególnie modlić się w intencji Solenizanta, będzie również okazja do złożenia życzeń.
 5. Zapraszamy dzieci na „Wakacje z Bogiem” do Koszyc Małych koło Tarnowa w dniach 15 – 20 lipca. Wyjazd ten jest dla tych, którzy ukończyli 4 klasę. Koszt 850 złotych. Więcej informacji u ks. Adama. Zapisy do 30 czerwca.
 6. Wójt Gminy Grybów zawiadamia, że wnioski d zmiany miejscowego lany zagospodarowania przestrzennego Gminy Grybów można składać w Urzędzie Gminy Grybów pok. nr 13 w terminie do 2 sierpnia 2024r. Obszary działek ujęte w Studium pod zabudowę, których właściciele nie złożą wniosku o zmianę przeznaczenia w wyznaczonym terminie nie zostaną przekształcone. Pismo dotyczące aktu planowania przestrzennego jest do pobrania na stronie Urzędu Gminy lub w Urzędzie Gminy.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej i spokojnej niedzieli,

a dzieciom i młodzieży rozpoczynającym swoje wakacje dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

0 Comments