L O A D I N G

XII Niedziela Zwykła (25 czerwca 2023 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe. W piątek ostatnie nabożeństwo do Serca Jezusowego, zachęcamy do wspólnej modlitwy zwłaszcza tych którzy może jeszcze nie uczestniczyli w tym roku w tym nabożeństwie.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • w środę – św. Ireneusza bpa i męczennika.
  • w czwartek – uroczystość św. Piotra i Pawła. Składka z tego dnia, czyli świętopietrze  tradycyjnie do dyspozycji Ojca świętego Franciszka. Bóg zapłać za składane ofiary.
 3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza św. o godz. 700 i 1800. O 1730 zapraszam na nabożeństwo pierwszosobotnie.
 4. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy prace renowacyjne i konserwatorskie gontów na naszym kościele i ogrodzeniu. Będą one kontynuowane jeśli pogoda pozwoli i w tym tygodniu. Bardzo proszę o ostrożność podczas przychodzenia do kościoła.  
 5. Bóg zapłać Panu Stanisławowi Grucy za pracę przy naszym kościele.
 6. Drodzy Parafianie! Za tydzień 2 lipca w naszej Parafii odbędzie się festyn podczas którego przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. konkurs cięcia piłą ręczną, przeciąganie liny, zjeżdżalnia, malowanie twarzy. Przewidziana jest loteria fantowa oraz atrakcyjne nagrody główne m.in. hulajnoga elektryczna, rower górski, kosiarka, myjka ciśnieniowa, narzędzia i wiele innych. Odbędzie się również licytacja koszulek i piłek z autografami polskich piłkarzy. Rozpoczęcie festynu o godz. 1400 przy Domu Kultury. W związku z tym, aby każdy mógł po obiedzie napić się kawy, zjeść darmowe ciastko oraz lody zmieniony został porządek Mszy świętych. Odbędą się One o 700, 915, 1100. Zachęcam, aby spędzić najbliższą niedzielę w wspólnym gronie. Spotkajmy się i odnówmy nasze relacje. Szczegółowy program festynu oraz nagrody główne znajdziemy na plakatach, na stronie internetowej Parafii i na parafialnym Facebooku. Cały dochód z festynu zostanie przekazany na zakup ławek w kościele.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej i spokojnej niedzieli, a dzieciom i młodzieży rozpoczynającym swoje wakacje dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

0 Comments