L O A D I N G

XIII Niedziela Zwykła (2 lipca 2023 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 700, 915 i 1100. Nie będzie Mszy św. 1700. O godzinie 1400 przy Domu Kultury rozpoczniemy festyn podczas którego przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. konkurs cięcia piłą ręczną, przeciąganie liny, zjeżdżalnia, malowanie twarzy. Przewidziana jest loteria fantowa oraz atrakcyjne nagrody główne m.in. hulajnoga elektryczna, rower górski, kosiarka, myjka ciśnieniowa, narzędzia i wiele innych. Odbędzie się również licytacja koszulek i piłek z autografami polskich piłkarzy. Zachęcam, aby spędzić dzisiejsze niedzielne popołudnie we wspólnym gronie. Spotkajmy się i odnówmy nasze relacje rodzinne a może sąsiedzkie.
 2. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 700 była zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła
  • w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  • w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli.
 4. Codziennie Msza św. o godz. 700, dodatkowo w środę o 1730 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej o 1800 Msza św.
 5. Od przyszłej niedzieli Msze św. w niedzielę będą odprawiane o 730, 1000, 1700. O 1630 zapraszam na Nieszpory.
 6. We wtorek o godz. 630 zapraszam na nabożeństwo do Św. Michała Archanioła.
 7. W piątek po Mszy św. spotkanie Zastępu Świętego Michała Archanioła.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i miesiąca. Mimo czasu wakacyjnego zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do regularnej comiesięcznej spowiedzi św. Spowiedź św. od godz. 1700 w środę, czwartek i piątek. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od godz. 1730. Msza św. o godz. 1800. Odwiedziny chorych w I piątek od godz. 900.
 9. Trwają prace renowacyjne i konserwatorskie gontów na naszym kościele i ogrodzeniu. Będą one kontynuowane jeśli pogoda pozwoli i w tym tygodniu. Bardzo proszę o ostrożność podczas przychodzenia do kościoła.  
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku
a dzieciom i młodzieży udanych wakacji.
Szczęść Boże!

0 Comments