L O A D I N G

XIII Niedziela Zwykła (30 czerwca 2024 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 730, 1000 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe. Bardzo dziękuję ks. Stanisławowi Zawiłowiczowi SCJ dzisiejszemu kaznodziei za głoszone Słowo Boże. Bóg zapłać.
 2. Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. porannej, a dla Róży bł. Rodziny Ulmów, bł. Karoliny i bł. Carlo Akutisa po Mszy o godz. 1100.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – Święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
  • w środę – Święto św. Tomasza Apostoła
  • w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 4. We wtorek o godz. 630 zapraszam na nabożeństwo do Św. Michała Archanioła.
 5. Msze św. w tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 700 w pozostałe dni tygodnia o 700 i 1800. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 1730.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca. Mimo czasu wakacyjnego zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do regularnej comiesięcznej spowiedzi św. Spowiedź św. od godz. 1700 w środę, czwartek i piątek. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od godz. 1730. Msza św. o godz. 1800. Odwiedziny chorych w I piątek od godz. 900.
 7. Bardzo serdecznie dziękuję za pracę przy naszym kościele Panom Wojciechowi i Józefowi Kmak. Panu Karolowi Radziak dziękuję za ofiarowane deski. Dziękuję naszej Pani Sołtys Marzenie Szyszce za zamontowanie barier ochronnych na części przeznaczonej do parkowania samochodów przed naszym kościołem. Bóg zapłać!
 8. Drodzy Parafianie! Za tydzień 7 lipca w naszej Parafii odbędzie się Festyn Rodzinny podczas którego przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. część artystyczna, dmuchańce, animacje dla dzieci, konkurs cięcia piłą ręczną, przeciąganie liny, malowanie twarzy. Przewidziana jest loteria fantowa oraz atrakcyjne nagrody główne m.in. przelot helikopterem, hulajnoga elektryczna, rower górski, koszulki z autografem piłkarzy i wiele innych. Rozpoczęcie festynu o godz. 1400 przy Domu Kultury. W związku z tym, aby każdy mógł po obiedzie napić się kawy, zjeść ciastko oraz lody zmieniony został porządek Mszy świętych. Odbędą się One o 700, 915, 1100. Zachęcam, aby spędzić najbliższą niedzielę we wspólnym gronie. Spotkajmy się i odnówmy nasze relacje. Szczegółowy program festynu oraz nagrody główne znajdziemy na plakatach, na stronie internetowej Parafii i na parafialnym Facebooku. Cały dochód z festynu zostanie na pomoc Kordiankowi, który wymaga specjalistycznego leczenia.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Maria RADZIAK polećmy jej dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku
a dzieciom i młodzieży udanych wakacji.
Szczęść Boże!

0 Comments