L O A D I N G

XIV Niedziela Zwykła (3 lipca 2022 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 730, 1000 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na Nieszpory. Po Mszy św. o 730 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Od 1 lipca pracę duszpasterską rozpoczął w naszej parafii ksiądz Adam Pawlak SCJ. Serdecznie go witamy i życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz życzliwości wszystkich parafian.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • W środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  • W piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
 4. Codziennie Msza św. o godz. 700, dodatkowo w środę o 1730 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej o 1800 Msza św.
 5. W piątek po Mszy św. spotkanie Zastępu Świętego Michała Archanioła.
 6. Turniej piłki  nożnej o Puchar ks. proboszcza planowany jest na sobotę 23 lipca 2022.  Regulamin oraz Oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział w turnieju dostępne są w zakrystii, w gablocie  przy kościele, na stronie Facebooka Parafii  oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Grybowie. Zgłoszenia drużyn należy dokonać do dnia 18 lipca 2022 tj. poniedziałek do godz. 2000  w zakrystii, Domu Kultury,  na Facebooku lub pocztą elektroniczną na adres: radzikanna@o2.pl. Pozostałe informacje  podane zostaną późniejszym terminie.
 7. Bardzo serdecznie dziękuję Panom Mieczysławowi i Sławomirowi Ogorzałek za pacę na plebani, a Panom Adamowi i Stanisławowi Grucy za pracę przy naszym kościele. Bóg zapłać.
 8. W piątek 8 lipca o godz. 2000 przy remizie OSP odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące organizacji i przygotowania tegorocznych dożynek. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Zawodzia, którzy chcieliby się włączyć w organizację i przygotowanie dożynek.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku
a dzieciom i młodzieży udanych wakacji.
Szczęść Boże!

0 Comments