L O A D I N G

XV Niedziela Zwykła (10 lipca 2022 r.)

 1. Dziś XV niedziela zwykła, msze św. o godz. 730, 1000 i 1700. O godz. 1630 Nieszpory.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • we wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika.
  • w środę – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników, patronów diecezji.
  • w piątek – wspomnienie św. Bonawenturę, bp. i doktora Kościoła
  • w sobotę –  wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
 3. Codziennie Msza św. o godz. 700, dodatkowo w środę o 1730 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej o godz. 1800 Msza św.
 4. W przyszłą niedzielę 17.07.2021 na Wawrzce uroczystość odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej) suma  godz. 11.00
 5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach. Zachęcamy też do modlitwy osobistej w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii.
 6. Turniej piłki  nożnej o Puchar ks. proboszcza planowany jest na sobotę 23 lipca 2022.  Regulamin oraz Oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział w turnieju dostępne są w zakrystii, w gablocie  przy kościele, na stronie Facebooka Parafii  oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Grybowie. Zgłoszenia drużyn należy dokonać do dnia 18 lipca 2022 tj. poniedziałek do godz. 2000  w zakrystii, Domu Kultury,  na Facebooku lub pocztą elektroniczną na adres: radzikanna@o2.pl.
 7. Bardzo dziękuję Panu Mieczysławowi Milewskiemu za pracę murarskie przy naszym kościele. Bóg zapłać.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku. Na dni pracy, wakacji i urlopów przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Szczęść Boże!

0 Comments