L O A D I N G

XXVIII Niedziela Zwykła (9 października 2022 r.)

 1. Dziś Msze św. o godz. 700, 915, 1100 i 1700. O godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe.
 2. Dzisiaj we wszystkich kościołach w Polsce odbędzie się coroczne liczenie wiernych.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w czwartek – błogosławionego Honorata Koźmińskiego
  • w piątek – św. Małgorzaty Marii Alacoque patronki Zgromadzenia Księży Sercanów. To także Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w swoich osobistych modlitwach za wychowawców i nauczycieli.
  • w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, jest to także Dzień Dziecka Utraconego i Dzień Niewidomych.
 4. Codziennie Msza św. o godz. 700 i 1800. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1715. Podtrzymujmy dobrą tradycję przychodzenia całymi rodzinami by wspólnie się za siebie modlić. Dzieci niech każdego dnia przynoszą podpisane serduszko, by mogły wylosować Maryję i wspólnie w domu się pomodlić. Po zakończeniu nabożeństwa różańcowego dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy „Dzień Papieski”. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek datków na „Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia”
 6. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego odpustu parafialnego. Dziękuję Państwu Teresie i Kazimierzowi Siedlarz za ufundowanie 3 ornatów jako podziękowanie Matce Bożej za 50 lat małżeństwa. Bóg zapłać. Panu Karolowi Radziakowi dziękuję za pracę na plebanii. Bóg zapłać.
 7. Do soboty 15  października należy zgłaszać kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Karteczki z imieniem i nazwiskiem kandydata oddajemy do rąk ks. proboszcza.
 8. Lektorzy i ministranci rozdają kartki na wypominki listopadowe i roczne. Czytelnie wypełnione prosimy przynosić do zakrystii.
 9. Młodzież z naszej Parafii udająca się na Sercańskie Czuwanie Młodzieży do Lublina w ramach zbierania funduszy na transport, przygotowała domowe wypieki, którymi podzieli się z nami po każdej Mszy Św. Będziemy mieli możliwość złożenia daru serca, ofiary wsparcia na ich transport. Za wszelkie wsparcie jakiego jej udzielicie serdeczne Bóg zapłać.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 11. Wczoraj odbył się pogrzeb naszego parafianina śp. Krzysztofa Grucy polećmy Jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego
oraz opieki Matki Bożej Królowej Różańca Świętego.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

0 Comments